Великобілозерська районна державна адміністрація

В області розпочато шостий цикл відбору громадян на службу в армії

Дата: 18.04.2017 14:26
Кількість переглядів: 312

Про стан проходження кампанії з відбору громадян на строкову та військову службу за контрактом у Збройні Сили України йшлося під час обласної селекторної наради, яку провела заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

За даними обласного військового комісаріату, планове завдання для Запорізької області щодо відбору кандидатів для комплектування посад рядового та сержантського складу на перший квартал цього року становило 490 осіб. За підсумками відбору уклали контракти 480 жителів області, що становить 98% від плану. За цим показником Запорізька область займає сьоме місце серед регіонів України.

Наразі триває шостий цикл другого кварталу поточного року з відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Тож тепер, коли минуло половина терміну, з планового показника у 180 осіб, відібрано 114 кандидатів, що складає 63,3% від завдання.

Також протягом квітня-травня триває відбір кандидатів для проходження строкової служби. Зокрема, планові показники для Запорізького регіону складають 620 осіб, наразі прийнято до служби 427 кандидатів, що складає майже 69% від необхідності.

- Поставлена задача на перший квартал виконана не в повному обсязі. Тому необхідно докласти всіх зусиль, щоб виправити ситуацію у другому кварталі під час наступних циклів відбору кандидатів для укомплектування армії. Насамперед, необхідно активізувати співпрацю з центрами зайнятості, де на обліку стоїть велика кількість безробітних, посилити інформаційну агітацію, залучати до співпраці волонтерів тощо. Також попереду нас чекають великодні та травневі свята, у цей час неможна збавляти темпів роботи. Нагадую про персональну відповідальність голів районних державних адміністрацій щодо невиконання поставлених завдань, - зазначила Зінаїда Бойко.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень