Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізький регіон співпрацюватиме з Німеччиною у питаннях транспорту, сільського господарства та соціальної допомоги

Дата: 17.05.2016 10:30
Кількість переглядів: 491

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина Вольфгангом Мьоссінгером. Сторони обговорили проекти співпраці між Запорізьким регіоном та Німеччиною.

Насамперед Вольфганг Мьоссінгер привітав Костянтина Бриля з офіційним призначенням та побажав йому успіхів на займаній посаді.

Також пан Мьоссінгер повідомив, що нині в Україні одразу в кількох напрямках працює новий офіс, що займається проектом «Спеціальна ініціатива». Це співпраця з ДСНС України, допомога в розвитку соціальної інфраструктури, а також ремонти помешкань для вимушених переселенців із зони АТО. Дипломат наголосив на необхідності приділення окремої уваги саме підліткам-переселенцям. Адже, зважаючи на важкі життєві умови, нині вони змушені мешкати разом із батьками в одній кімнаті. Тож, аби молоде покоління мало змогу повноцінно розвиватись, потрібно створювати окремі центри за спортивними, музичними та іншими інтересами. Саме розвитку цього напрямку нині планує допомагати німецька сторона.

Крім цього, посадовці досягли домовленості у питанні координації гуманітарної допомоги, що надходить до Запорізького регіону від інших країн. Як підкреслив Костянтин Бриль, консолідувавши діяльність усіх сторін, наша область зможе чітко розподілити  допомогу між тими, хто її реально потребує, а також виокремити ті проблеми, що потребують першочергового втручання.

Окрему увагу на зустрічі було приділено  питанням транспорту. Як наголосив очільник Запорізького регіону, нині наша область потребує заміни автобусного парку. Проте чекати, поки наші партнери зможуть подарувати нам автобуси, що побували у використанні,  немає часу.

- Нині ми розглядаємо придбання автобусів у лізинг, під гарантії держави. Для полегшення процедури обласна влада створила окреме комунальне підприємство, що зможе займатися питаннями пасажирських перевезень. У першу чергу це позначиться на безпеці наших громадян, а також на якості та комфорті самих перевезень. У наших планах – зробити так, аби великими містами регіону їздили комфортабельні автобуси за чітким розкладом. І ми розраховуємо на підтримку наших закордонних партнерів у цьому питанні, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також сторони обговорили можливості співпраці в галузі сільського господарства. За словами Костянтина Бриля, Запорізька область успішно поєднує в собі індустріальний та сільськогосподарський потенціал. Наші люди вміють працювати та вирощувати якісні продукти. Проте нам не вистачає потужностей для їх переробки. З цього питання досягнуто домовленості про проведення спільних аграрних форумів за участю запорізьких  фермерів  та землі Саксонія – Анхальт.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень