Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Національно-патріотичне виховання молоді виходить на системний рівень

Дата: 18.04.2017 14:31
Кількість переглядів: 447

На цей час у м. Запоріжжя та Запорізькій області функціонує низка установ і об’єднань, які займаються питанням національно-патріотичного виховання молоді. Проте їх діяльність без належного організаційного, інформаційного, наукового та методичного забезпечення, без підтримки з боку органів місцевого самоврядування у ряді випадків носить локальний та несистемний характер. З метою усунення цих чинників  затверджено обласну цільову програму національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки.

Програма визначає зміст і основні шляхи розвитку системи національно-патріотичного виховання молоді та спрямована на подальше формування у підростаючого покоління патріотичних почуттів, любові до своєї Батьківщини, Запорізького краю, готовності до виконання громадянського обов’язку із захисту Вітчизни.

Виконання Програми забезпечить реалізацію кращих традицій з організації та проведення заходів з національно - патріотичного виховання молоді на основі об’єднання зусиль органів влади, закладів, установ та громадських організацій; розширення мережі клубів національно-патріотичного виховання за місцем проживання і місцем навчання молоді Запорізької області; збагачення й поглиблення змісту роботи з патріотичного виховання на всіх рівнях діяльності органів влади, місцевого самоврядування та всіх інституцій громадянського суспільства; розвиток форм і методів національно-патріотичного виховання молоді; удосконалення системи підготовки спеціалістів у сфері національно-патріотичного виховання; підвищення рівня знань  молоді про видатних особистостей українського державотворення, визначних вітчизняних учених, педагогів, спортсменів, провідних діячів культури і мистецтва; позитивну мотивацію підростаючого покоління до утвердження моральних і духовних цінностей українського народу, прагнення до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях; збільшення чисельності молоді, готової до виконання суспільного, державного і військового обов’язку.

Крім цього, необхідно розв’язати  низку інших проблем: брак комунікацій з громадянським суспільством з питань національно-патріотичного виховання; брак духовності і моральності у суспільстві; недостатня нормативно-правова урегульованість сфери національно-патріотичного виховання; відсутність єдиного методичного та термінологічного підходів до процесу національно-патріотичного виховання; низький рівень матеріально-технічного забезпечення та розвитку інфраструктури у сфері національно-патріотичного виховання тощо.

Розробка обласної цільової Програми національно-патріотичного виховання молоді Запорізької області на 2017-2021 роки зумовлена необхідністю об’єднання та координації зусиль органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та установ, громадських організацій для розв’язання  цих проблем та подальшого розвитку системи національно-патріотичного виховання молоді.

Реалізація Програми забезпечується за рахунок коштів обласного бюджету, коштів місцевих бюджетів та інших джерел. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, становить 3 млн. 900 тис. грн.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень