Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль звернув увагу Уряду на необхідність збільшення фінансування доріг

Дата: 17.05.2016 11:59
Кількість переглядів: 473

Під час селекторної наради за участю голів облдержадміністрацій, обласних рад та міських голів обласних центрів, яка відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, було обговорено стан будівництва та ремонту доріг у 2016 році.

Як зазначив голова Уряду, практично по всій державі автошляхи знаходяться у жахливому стані. Відповідно було прийнято рішення: зупинити руйнацію дорожнього господарства та розпочати його відновлення.

- Це наші спільні дороги, тож усі ми маємо взяти участь у їх відновленні - починаючи від районних центрів і завершуючи державним рівнем. Окрім  виділення коштів увагу також слід приділити контролю за якістю ремонту автошляхів. Жоден ямковий ремонт не має пройти повз увагу посадовців, - наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

У свою чергу, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль зазначив, що фінансування ремонту доріг – це головне болюче питання для нашого регіону. Цього року на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання з держбюджету виділено 93,4 мільйона гривень. На виконання робіт з поточного середнього ремонту – ще 63 мільйони. Цих коштів недостатньо на розв’язання  тих проблем, які є в Запорізькій області, якщо брати до уваги напрямки Запоріжжя-Бердянськ та Запоріжжя-Мелітополь. Адже в літній період від значного збільшення кількості транспорту відпочиваючих навантаження припадає саме на ці ділянки.

- Також проблемним залишається фінансування мостопроводу через річку Дніпро. Для цього необхідно близько 200 мільйонів гривень. Проте ми покладаємо надії, що на це зверне увагу бюджетний комітет Верховної Ради, який побував на об’єктах минулого року. Крім того, в 2016 році з державного бюджету необхідно виділити 22 мільйони гривень на першочерговий капітальний ремонт трьох аварійних мостових переходів на міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-18. Я вважаю, що в порівнянні з іншими областями нам виділено обмаль коштів на відновлення запорізьких автошляхів, - заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Крім цього, очільник Запорізького регіону підкреслив, що наша область межує з районами, де проходять військові дії.  Відповідно окремі ділянки доріг зруйновані військовою технікою. У зв’язку з цим  Костянтин Бриль звернув увагу Кабінету Міністрів на необхідність виділення додаткового фінансування на ремонт запорізьких автошляхів.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень