Великобілозерська районна державна адміністрація

Нарада з правоохоронними органами у голови райдержадміністрації

Дата: 11.07.2016 14:32
Кількість переглядів: 522

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака              11 липня 2016 року відбулася нарада за участі керівників правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, представників військкомату, пожежної служби, дорожньо-патрульної служби з питань соціально – політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки в районі.

Кожен керівник підпорядкованого підрозділу прозвітував про проведену роботу протягом минулого тижня, озвучено проблемні питання та шляхи їх вирішення, намічені плани на поточний тиждень.

В ході засідання проаналізовано стан злочинності та правопорядку на території району протягом першої декади липня, заслухано звіт з оперативно-службової діяльності Великобілозерського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області, факти провезення зброї на території району, порушень громадського порядку, тощо. Також, визначено пріоритетні напрямки роботи під час проведення операції «Урожай 2016» та підведені підсумки  кампанії по контрактній військовій службі в червні-липні місяці 2016 року.

За словами очільника району, по завершенню останнього етапу операції «Урожай-2016» буде підбито підсумки, визначено навантаження на кожен засіяний гектар та зроблено аналіз коштів, які надійдуть до місцевого бюджету. Це й стане головною характеристикою якості роботи районної робочої групи з організації проведення операції. Юрій Миколайович Шворак  акцентував увагу всіх присутніх, що головною метою заходу «Урожай-2016» - є не тиск на сільгоспвиробників, а наведення ладу, не чіпати тих людей, які працюють і сплачують податки.

- Натомість, ми маємо вивести з тіні аграріїв, що не беруть участі у соціальному та податковому навантаженні в громаді, де вони працюють, - підкреслив керівник району.

На завершення Юрій Шворак проаналізував суспільно-політичну ситуацію в районі, націлив керівників відповідних органів на тісну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків згідно чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень