Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Голова райдержадміністрації провела оперативну нараду

Переглядів: 230

 

 

 

 

 

 

 

Під керівництвом голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко 26 листопада 2018 року проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками відділів і завідувачами секторів апарату райдержадміністрації.  В ході засідання присутні доповіли про проведену роботу, ознайомили з основними планами та завданнями роботи на поточний тиждень, обговорили ряд питань: про підготовку до проведення в районі Новорічних та різдвяних свят, формування показників бюджету району на 2019 рік, підготовку матеріалів на сесію районної ради, участь в судовому засідання представників служби у справах дітей, проведення перевірки з військового обліку, розробку проекту Номенклатури на 2019 рік,  тощо. Також, мова йшла про суспільно-політичну ситуацію в державі.

Керівник апарату Наталія Кваша наголосила на неухильному виконанні вимог Інструкції з діловодства (в новій редакції) під час підготовки узагальнюючих інформацій на контрольні документи та про дотримання  виконавської та трудової дисципліни державними службовцями.

За результатами наради присутнім було надано ряд відповідних доручень та наголошено про неухильне дотримання виконавської та трудової дисципліни.

 

« повернутися до списку новин