Великобілозерська районна державна адміністрація

Президент про розслідування злочинів проти Майдану: Два роки - достатній термін для того, щоб дати результати

Дата: 17.05.2016 14:33
Кількість переглядів: 601

Президент Петро Порошенко закликав прокурорів, що розслідують злочини проти Майдану, нарешті завершити ці справи. «Два роки достатній термін для того, щоб дати відповідні результати», - сказав Президент, під час представлення колективу Генеральної прокуратури Украіни нового очільника Юрія Луценка.

Глава держави звернувся до представників ГПУ, які відповідають за цей напрям розслідування: «Не прикриваючись ані політичними, ані іншими якимось причинами - у вас розв’язані руки. Дайте результат!».

Президент підкреслив, що  це стосується як злочинів проти активістів під час Революції Гідності, подій в Одесі 2 травня 2014 року, так й інших злочинів, скоєних представниками колишньої влади. При цьому Президент зазначив, що прийнятий вчора в парламенті закон «створює революційні зміни» і щодо системи заочного правосуддя і щодо створення системи Генеральної інспекції.

Петро Порошенко наголосив, що українське суспільство сформувало свою позицію щодо діяльності Генпрокуратури і очікує «не на посадки, а на справедливість» та зауважив, що «суспільство хоче і має право через два роки після Революції Гідності побачити справедливість».

«І саме в цьому полягає завдання. Це завдання, яке я просив би взяти до уваги нового Генерального прокурора і саме цим завданням має керуватися кожен працівник прокуратури», - сказав Президент.

Глава держави також висловив переконання, що роботу потрібно починати із забезпечення прозорості та відкритості прокуратури, що сприятиме якості її роботи та підвищенню довіри суспільства.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень