Великобілозерська районна державна адміністрація

Рівень розрахунків жителів області за послуги ЖКГ зростає

Дата: 17.05.2016 14:45
Кількість переглядів: 483

Стан розрахунків споживачів за надані житлово-комунальні послуги було розглянуто під час селекторної наради щодо стану справ у галузі житлово-комунального господарства області, яку провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Тоцький.

За його словами, рівень розрахунків населення області за всі види житлово-комунальних послуг за станом на 01.04.2016 становить 98,9%, що на 2,6% вище в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 При цьому борг населення  залишається круглою сумою -  704,7 млн. грн.

Зокрема, рівень розрахунків населення області за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання становить 95,6%, що на 3,6% вище, ніж за відповідний період 2015 року, борг населення складає 452,1 млн. грн.;   за послуги з водопостачання та водовідведення - 115,3% (на 18,4% вище, борг  124,2 млн. грн.;  за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій - 99,8% (на 7,1% вище, борг 131,4 млн. грн.).

- Необхідно звернути увагу на оплату за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, особливо у містах Токмак, Енергодар, Запоріжжя, оскільки серед міст обласного значення їх показники найнижчі, - підкреслив посадовець.

З метою підвищення рівня оплати населенням за житлово-комунальні послуги керівникам територій доручено проаналізувати заборгованість населення за спожиті житлово-комунальні послуги; активізувати роботу з реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги та претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованості.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень