Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі

Дата: 19.09.2016 14:33
Кількість переглядів: 391

 

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 19 вересня 2016 року відбулася нарада з керівниками правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками органів місцевого самоврядування з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в Україні.

Голови виконавчих комітетів сільських рад прозвітували про проведену роботу із залучення громадян до військової служби за контрактом у Збройні Сили України та виготовлення сіті-лайтів для популяризації військової служби за контрактом. Представники Великобілозерського відділення поліції К-Дніпровського ВП ГУ НП в Запорізькій області та Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату поінформували про стан справ  та подальші плани роботи. На території району співробітниками патрульної служби проводяться щотижневі рейди на предмет перевірки місць відпочинку молоді, щоденно патрулюються вулиці району та здійснюється охорона громадського порядку.

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак наголосив про складну соціально-політичну ситуацію в Україні. Першочергове завдання району – захист Батьківщини. Головам виконавчих комітетів сільських рад рекомендовано провести подворовий обхід з метою ознайомлення жителів з інформацією про умови військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень