Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Військова служба за контрактом – альтернатива для безробітних

Дата: 26.05.2017 14:35
Кількість переглядів: 517

В обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій за професією військовослужбовець за контрактом для безробітних громадян за участю представників Запорізького обласного військового комісаріату.

З початку цього року вже проведено п’ять  аналогічних заходів, у  яких взяли участь понад 270 громадян.

Безробітні мали змогу дізнатися про умови військового контракту, місця служби, розміри грошового забезпечення, соціальний пакет  тощо. Останній Ярмарок вакансій відвідали понад 40 безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя.

З початку року до військкоматів області для співбесіди еаправлено 760 громадян із числа безробітних, які виявили  бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України. За станом на 1 травня із них працевлаштувалися на військову службу за контрактом 69 осіб, у тому числі 49 -  із числа учасників АТО.

Спільні заходи центрів зайнятості області з військкоматами,  спрямовані на інформування громадськості про можливості підписання контракту для служби в ЗСУ та залучення зареєстрованих безробітних до проходження контрактної служби  у Збройних Силах України, триватимуть і надалі.  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень