Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Дата: 29.07.2016 14:36
Кількість переглядів: 491

 

З метою соціального захисту малозахищених верств населення району

спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації згідно графіку було призначено та виплачено адресну допомогу громадянам, які стоять на обліку

Станом на 29.07.2016 року 146 сімей отримали державну допомогу, згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 2442,4 тис. грн.

Допомогу згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» отримали:

  • по догляду за дитиною до 3-х років – 19 сімей на суму 15,7 тис. грн.;
  •  допомога при народженні дитини – 262 сімей на суму 2471,6 тис. грн.;
  • у зв'язку з вагітністю і пологами – 26 одержувачів на суму 32,1 тис. грн.;
  • на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням –10 сімей на суму

244,3 тис. грн.;

  • одинокі матері – 120 одержувачів на суму 799,0 тис. грн.

Житлову субсидію на придбання твердого палива, скрапленого газу та на оплату житлово-комунальних послуг отримали за 2015 - 2016 рік 591 сім'я,                допомогу виплачено на загальну суму 1023,3 тис. грн.

Державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів виплачено 3 сім'ям на суму 9,3 тис. грн.

Соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошове забезпечення прийомним батькам отримало 2 сім'ї на суму - 167,1 тис. грн.

Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» 75 одержувачам виплачено державну соціальну допомогу на суму 698,4 тис. грн.

Допомогу по догляду за інвалідами 1,2 групи внаслідок психічного розладу отримує 12 одержувачів на суму 139,1 тис.грн.

Компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам, громадянам похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду, отримали 18 одержувачів на суму 20,5 тис.грн.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації в 2016 році згідно Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», який визначає правовий статус ветеранів війни, забезпечує створення належних умов для їх життєзабезпечення, сприяє формуванню шанобливого ставлення до них, виплачено компенсацію на тверде паливо та скраплений газ, учасникам бойових дій, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції – 7 пільговикам на суму 9,1 тис.грн.

Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» визначається головна мета пріоритету життя та здоров'я людей,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, повної відповідальності держави за створення соціального захисту надання компенсацій та пільг. На території району проживають 11 учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЄС 2-ї категорії, які отримали

 

 

компенсаційні виплати на продукти харчування на суму – 2,2 тис.грн.

Відповідно до районної Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016 рік виплачено грошову допомогу 7-м учасникам АТО на загальну суму – 9,7 тис. грн. В Управлінні на обліку перебуває 50 учасників бойових дій АТО, яким надано пільги на житлово-комунальні послуги.

Відповідно до обласної програми « Назустріч людям» оздоровлено в санаторно-курортному закладі « Великий Луг» одного ветерана праці. Виплачено компенсацію за невикористану санаторно-курортну путівку інвалідам Другої світової війни в сумі-2,2 тис.грн.

 

 

 

За інформацією Управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень