Великобілозерська районна державна адміністрація

Вітання Президента України працівникам наукової сфери України

Дата: 27.05.2016 10:29
Кількість переглядів: 517

  •  

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем науки.

У нинішній непростий час Україна потребує інноваційних підходів до вирішення актуальних проблем сьогодення. Необхідно докласти максимум зусиль для зміцнення економіки, посилення обороноздатності країни, розвитку соціогуманітарної сфери, і саме сучасна наука має стати запорукою прогресивних змін та трансформацій.

Реалізації таких амбітних завдань покликана сприяти і нова редакція Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність». Цей Закон утверджує європейський вибір України у науковій сфері та, переконаний, забезпечить її інтеграцію у високотехнологічне конкурентне середовище, що відкриває широкі перспективи для українських учених та виробників наукомісткої продукції. Важливим чинником у процесах модернізації буде ваше прагнення до оновлення цієї сфери на демократичних засадах та активна позиція у всебічному утвердженні принципів наукової етики.

Вірю, що ваш талант, самовіддана наполеглива праця та вірність обраній справі стануть надійним підґрунтям для зміцнення авторитету науки, підвищення результативності фундаментальних та прикладних досліджень, залучення молодих талантів, що дасть можливість побудувати та захистити європейську Україну.

Бажаю всім доброго здоров’я, миру, благополуччя і нових звершень в ім’я України (Офіційне інтернет-представництво Президента України  (http://www.president.gov.ua/news/vitannya-prezidenta-ukrayini-pracivnikam-naukovoyi-sferi-ukr-37133). – 2016. – 21.05).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень