Великобілозерська районна державна адміністрація

Представники бійців АТО досягли певних домовленостей із землевпорядниками

Дата: 27.05.2016 10:53
Кількість переглядів: 497

Керівництво ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області за участю радника голови облдержадміністрації Олександра Бондаря провело зустріч із пікетувальниками з боку бійців АТО. Головною причиною невдоволень запорізьких воїнів є затримки із виділенням земельних ділянок, належних їм на законодавчому рівні.

Як наголосив в.о. начальника ГУ Держгеокадастру області Владислав Шляховий, порівняно з початком березня на сьогодні отримано 2 256 заяв від учасників АТО, з яких опрацьовано 1 832. Тобто з 20% відпрацювали до 81% заяв. Протягом наступних трьох тижнів щодо інших заяв також будуть надані відповіді.

За результатами розгляду поданих заяв надано 1 170 дозволів на виготовлення проектів відведення земельних ділянок. У процесі розгляду ще 424 заяви. 112 військовослужбовців отримали накази Держгеокадастру про затвердження проектної документації та передачу земельних ділянок у власність. Те ж саме підтвердив і радник голови  ОДА Олександр Бондар.

За результатами зустрічі між бійцями АТО та землевпорядниками було досягнуто певних домовленостей. Так, до 15.06.2016 мітингувальники ініціювали проведення зустрічі з начальниками районних відділень Держгeокадастру. Крім того, всі присутні підписали протокол, згідно з яким ГУ Держгеокадастру в строк до 15.06.2016 забезпечить стовідсотковий розгляд заяв від учасників АТО про виділення земельних ділянок, які були подані до 20.05.16, а також проведе їх своєчасне оповіщення. Вже до 01.06.2016 буде вжито всіх необхідних заходів для внесення додаткових земельних масивів до переліку зарезервованих земельних ділянок сільгосппризначення для учасників АТО. Його буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Держгеокадастру області.

 представники учасників АТО наголосили на необхідності звернення до голови  облдержадміністрації з пропозицією про включення до складу робочих груп по прведенню обласної операції «Урожай 2016». Ця ідея була підтримана Костянтином Брилем і вже найближчим часом буде підписано відповідне розпорядження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень