Великобілозерська районна державна адміністрація

Про роботу юридичного сектору апарату райдержадміністрації

Дата: 29.07.2016 14:39
Кількість переглядів: 564

 

Працівниками юридичного сектору апарату райдержадміністрації проведено цільову перевірку виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради щодо додержання законодавства України про забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян  згідно пунктів 1, 2, 4 статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», а саме – виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 27.05.2011 №188 «Про заходи щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки».

Фактів торгівлі та вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин в 2015 році та першій половині 2016 року на території сільської ради не виявлено.

Наркозалежних осіб на території сільської ради немає. Представники сільської ради разом зі службою у справах дітей райдержадміністрації, Великобілозерським відділенням поліції регулярно приймають участь в профілактичних рейдах, таких як «Вулиця», «Канікули» та ін.

Проводиться роз’яснювальна та профілактична робота в освітніх та бібліотечних закладах щодо негативного ставлення до вживання наркотичних та психотропних речовин. Відповідний матеріал розміщений на дошці оголошень в приміщенні сільської ради.

На основі досліджених матеріалів зроблено висновок, що стан дотримання правопорядку на території Великобілозерської сільської ради задовільний, виконання вимог законодавства щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян забезпечується.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень