Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Для залучення контрактників будуть застосовуватися нестандартні підходи

Дата: 23.01.2017 14:39
Кількість переглядів: 392

У Запорізькій області в січні розпочато новий відбір кандидатів на військову службу за контрактом. Запорізький регіон не може показати погані результати та повинен виконати поставлене завдання.  На цьому наголосив т.в.о. обласного військового комісара Юрій Трофименко під час обласної селекторної наради з питань організації відбору громадян на військову службу за контрактом.

Планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на перший квартал  2017 року становить 640 громадян (на І квартал 2016 року - 830 кандидатів). Минулого року Запорізька область виконала план на 99,7% та посіла шосте місце серед  регіонів України.

- Минулого року ми виконали план майже на 100% та були у десятці лідерів. Цього року ми повинні виконати завдання першого кварталу не гірше та наростити темпи. Зокрема, доведена задача залучити на контракт близько 250 кандидатів у січні та  стільки ж у лютому. Території області запевнили, що наближаються до поставленої цілі, - повідомив Юрій Трофименко.

Під час наради головам райдержадміністрацій та  міським головам поставлено завдання  посилити роботу на місцях щодо залучення та відбору кандидатів  на військову службу за контрактом та 100-відсотково виконати доведені  планові показники.

- Ми повинні шукати нові підходи та способи агітації. Треба нестандартно підходити до виконання поставленої задачі. .Наприклад, залучати до агітації священиків, козаків, активістів, громадські організації та обєднання демобілізованих учасників АТО, організовувати патріотичні флешмоби та акції. Кожен повинен з великою відповідальністю поставитися до цього завдання. Якщо на територіях будуть виникати проблеми, то допомагати їх вирішувати будуть на обласному рівні, - наголосив офіцер.

Також полковник нагадав, що за дорученням Президента України військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО, цього року збільшать доплати. Планується підняти суму доплати  військовослужбовцям, які перебувають  на першій лінії, лінії зіткнення до 6 тисяч гривень, військовослужбовцям  на другій лінії - до 2400 гривень.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень