Великобілозерська районна державна адміністрація

Шановні педагоги та випускники! Дорогі батьки!

Дата: 27.05.2016 13:06
Кількість переглядів: 538

Закінчення школи – це важлива подія у житті кожної молодої людини, радісна і сумна одночасно. Це розставання з рідним класом і улюбленими вчителями, але разом з тим – початок нового шляху, незвіданого та хвилюючого.

         Шкільні роки стали для нинішніх випускників справжньою дорогою життя. Школа не лише розширює кругозір і дає знання – вона формує характер, вчить бути чесним та сумлінним, вчить цінувати дружбу. А ще - вчить любові до України, готовності бути корисним суспільству.

Всім, хто сьогодні переступає поріг рідної школи і йде у доросле життя, я бажаю успішного вибору майбутньої професії, наполегливості у здійсненні мети.

Дорогі випускники! Ви – майбутнє Запорізького краю і нашої країни. Упевнений, що спільними зусиллями ми збудуємо державу, якою будемо по праву пишатися.

Сьогодні випускників проводжають у велике життя їхні мудрі наставники.

Шановні педагоги! Завдяки вашій щоденній сумлінній праці, майстерності та терпінню кожен з ваших учнів не лише оволодів основами наук, але й досяг головного – став особистістю, повірив у себе і тепер з упевненістю планує своє майбутнє. Спасибі вам за наших дітей!

Я щиро бажаю, щоб ваш вчительський талант був реалізований повною мірою. Гарних, допитливих та творчих вам учнів! А ще – гідної оплати вашої праці і великого людського щастя!

 

 

 

 

 

Народний депутат України

Володимир Бандуров


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень