Великобілозерська районна державна адміністрація

Про зустріч голови райдержадміністрації із працівниками соціальної сфери району

Дата: 04.11.2016 14:41
Кількість переглядів: 444

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Сьогодні, 04 листопада 2016 року, з професійним святом працівників соціальної сфери району привітали голова райдержадміністрації Юрій Шворак, перший заступник голови райдержадміністрації Ася Ярмоленко та керівник апарату райдержадміністрації Наталія Кваша.

Під час зустрічей із соціальними працівниками району керівництвом райдержадміністрації було сказано дуже багато теплих слів. Юрій Миколайович наголосив, що працівники соціальної сфери роблять вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Вони піклуються про людину, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації.

Щиро бажаємо Вам успіхів і натхнення у Вашій відповідальній та шляхетній справі. Міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди Вам і Вашим родинам. Хай найвищою нагородою для Вас завжди буде людська шана і подяка.


 


 


 

За власною інформацією


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень