Великобілозерська районна державна адміністрація

До Великобілозерського району завітали представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 19.05.2017 14:44
Кількість переглядів: 491

Сьогодні, 19 травня 2017 року, з робочим візитом у Великобілозерському районі побували директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Олексій Долгополов, в.о. директора Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Булгаков та заступник начальника відділу «Великобілозерського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Матвієнко.

В рамках візиту проведено зустріч із заступником голови райдержадміністрації Оксаною Хілько, головою районної ради Володимиром Лизюрою та новообраним головою Великобілозерської  сільської  об'єднаної територіальної громади Ігорем Батрак.

Метою зустрічі було узгодження дій щодо надання безоплатної правової допомоги, розробка програм надання безоплатної правової допомоги жителям району, створення та діяльність консультаційних груп, проведення консультаційно-правових зустрічей населення з очільниками місцевих органів влади та представниками системи безоплатної правової допомоги. Також, було обговорено питання виготовлення та розповсюдження інформаційних матеріалів, інформування населення щодо основних правових питань, можливості доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

В ході заходу було проведено особистий прийом громадян, на якому побувало 8 осіб. Головні питання, що турбують мешканців Великобілозерського району стосуються здебільшого земельного, житлового, трудового та спадкового права. Заступник голови райдержадміністрації Оксана Хілько наголосила, що населення району дуже зацікавлене у співпраці з центрами безоплатної правової допомоги, так як існує нагальна потреба у вирішенні юридичних питань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень