Великобілозерська районна державна адміністрація

Про свято обдарованої молоді «Зоряний олімп» у Великобілозерському районі

Дата: 25.05.2016 14:45
Кількість переглядів: 623

На базі районного будинку культури 25 травня 2016 року відділом освіти, молоді та спорту Великобілозерської райдержадміністрації проведено районне свято для обдарованої та талановитої учнівської молоді «Зоряний олімп». У щирій та святковій атмосфері освітянська родина вітала учнів-переможців інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів, а також їх наставників.

З вітальним словом звернулися до всіх присутніх голова районної державної адміністрації Юрій Шворак, перший заступник голови районної державної адміністрації Ася Ярмоленко та в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Осіпчук.

На свято «Зоряний олімп» завітали гості з м.Енергодар - лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів хореографічного мистецтва, театр танцю «Рандеву» Енергодарського НВК №5 (художній керівник Гульнара Кудояр), які подарували всім присутнім на святі незабутні враження від танців у національно-культурному стилі.

Свято обдарованої молоді – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік. Тому, за плідну працю кожен отримав нагороду. 38 учнів та 36 педагогів-наставників відзначено грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Учні отримали цінні подарунки, а вчителі-наставники грошову премію.

Під час урочистого концерту школярі навчальних закладів району вже вкотре дивували присутніх своїми талантами та приємно вразили яскравою та різноплановою виставкою творчих робіт.

На завершення святкового дійства виступила в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Осіпчук, яка подякувала всім учасникам заходу та побажала молодим талантам не зупинятися на досягнутому, а щоденною працею примножувати свої знання і досягти максимальних висот у житті та розбудові України.

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень