Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Соціальні працівники перераховують розміри субсидій на наступний рік

Дата: 26.05.2017 14:45
Кількість переглядів: 427

Актуальні напрями діяльності органів соціального захисту населення у 2017 році обговорили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації під час робочої наради з начальниками міських та районних територіальних управлінь.

В.о. директора Департаменту Катерина Кривошей зосередила увагу на змінах у законодавстві.

- У 2017 році вступили в дію чимало змін у законодавстві з питань соціального захисту. Це і щодо правового забезпечення діяльності органів соціального захисту населення, і в порядку призначення субсидій з 01 травня поточного року, і наділення органів місцевого самоврядування правом здіснення контролю за додержанням законодавства про працю. Тож нині основне завдання місцевих органів соціального захисту населення – будувати свою роботу з урахуванням нових вимог законодавства, і при цьому не повинна постраждати якість, - наголосила посадовець.

Зокрема, з 1 травня вступила в дію оновлена Програма житлових субсидій. Наразі триває робота щодо перепризначення субсидій на наступний рік та розрахування її розмірів на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон. Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде лише тим, хто орендує житло та в кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проводитиметься автоматично, без повторного звернення.

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади по дату початку та закінчення опалювального сезону, то в 2017-2018 для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 15 жовтня до 15 квітня.

Учасники наради також обговорили питання фінансування програм та заходів державних і регіональних програм; стан забезпечення санаторно – курортним лікуванням учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю; попередні підсумки проведення благодійного телемарафону «Пам’ять. Зокрема, вже зібрано 1 мільйон 83 тисячі гривень благодійних коштів. Незважаючи на те, що збір коштів ще триває, цьогорічна акція вже побила рекорд минулих років по збору коштів. Наразі рахунок марафону залишається відкритим до 22 червня, після чого будуть підбиті підсумки, проте благодійні рахунки акції залишаються відкритими до кінця року. Всі зібрані кошти будуть спрямовані виключно для надання адресної та цільової допомоги ветеранам та інвалідам війни, учасникам бойових дій, сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції.

Крім цього, присутня на заході радник Міністерства соціальної політики Анастасія Перепелиця поінформувала з питань інформаційної безпеки, роботи з персональними даними осіб у контексті Єдиної інформаційної бази даних переміщених осіб.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень