Великобілозерська районна державна адміністрація

У Великобілозерському районі завершилися жнива

Дата: 29.07.2016 14:45
Кількість переглядів: 432

Мабуть, чи не вперше за останні десятиріччя хлібороби району практично в середині липня завершили збирання ранніх зернових культур. І сталося так, звісна річ, за бажанням матінки-природи та тих умов, які вона створила цього року для наших трудівників.

Під час проведення комплексу робіт аграрії району обмолотили 12010,5 га ранніх зернових культур та зібрали 51468,01 тони зерна нового врожаю.

Якщо говорити по окремо взятих культурах, то озимої пшениці зібрано по 44,6 ц/га, озимого ячменю – 43,1 ц/га, ярого ячменю-29,2 ц/га, ярої пшениці – 25,0 ц/га, гороху -37,1 ц/га. Середня врожайність складає 42,9 центнерів з одного гектара.

Крім зернових, фермерськими господарствами району скошено і обмолочено озимого ріпаку на площі1021 га з середньою врожайністю 35,0 ц/га.

Отже, жнива завершилися. Але турботи у хліборобів району на полі не скінчилися. Зараз активно здійснюється підготовка грунту під посів озимих культур. Чималої уваги хлібороби в ці дні надають і догляду за посівами кукурудзи та соняшника, адже на ці культури вони теж плекають значні надії.

 

 

 

 За інформацією відділу агропромислового розвитку РДА 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень