Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі роботодавці вивчають зміни у сфері праці

Дата: 18.04.2017 14:46
Кількість переглядів: 428

В облдержадміністрації відбувся семінар з питань дотримання законодавства у сфері праці, який провела заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. У заході взяли участь близько 200 підприємців та роботодавців з усього регіону.

- На початку 2017 року набули чинності нові зміни в трудовому законодавстві України. Особливий резонанс викликали новації, що стосуються контролю за дотриманням законодавства у сфері праці. Зокрема, тепер проводити перевірку роботодавців з питань дотримання норм трудового законодавства та застосовувати фінансові санкції можуть Державна служба України з питань праці, фіскальна служба і органи місцевого самоврядування. Закон став суворішим до несумлінних роботодавців, у рази зросли штрафи - від 3,2 тис. грн. до 320 тис. грн. – у  разі порушення трудового законодавства. До  облдержадміністрації надходить багато звернень від представників бізнесу з проханням провести семінар, щоб отримати відповіді на всі питання, що цікавлять їх у сфері праці. Тож мета цього заходу – надати всебічну допомогу підприємцям, яких стосуються законодавчі зміни та спірні норми трудового законодавства, - зазначила Зінаїда Бойко.

Учасники заходу обговорили низку питань, зокрема порядок оформлення найманих працівників,  вимоги Державної служби України з питань праці щодо оформлення кадрової документації,  законодавство у сфері праці і відповідальності за його порушення, обов'язковість застосування колективних договорів та порядок їх укладення, порядок проведення перевірок суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства з питань праці.

У ході семінару учасники  отримали фахові роз'яснення щодо спірних норм трудового законодавства.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень