Великобілозерська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 11 листопада провів оперативну нараду

Дата: 11.11.2016 14:46
Кількість переглядів: 469

      Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 11 листопада провів оперативну нараду за участі першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації. Перший заступник голови райдержадміністрації Ася Ярмоленко прозвітувала про результати поїздки до м.Запоріжжя та участі в нараді при голові облдержадміністрації з актуальних питань.

В ході наради обговорювались питання: про введення в дію  автобусного маршруту, про співпрацю з підрядною організацією та освоєння коштів на будівництво об’єктів соціальної сфери, про завершення вуличного освітлення, про підготовку матеріалів на сесію районної ради, залучення громадян на контрактну службу, створення в районі прийомної сім’ї. Також, на оперативці вирішувались кадрові питання.

Під час оперативної наради підведені підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за тиждень та намічено план роботи на наступний тиждень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень