Великобілозерська районна державна адміністрація

Температурний режим зберігається в усіх будинках та об’єктах соціальної сфери

Дата: 13.03.2017 14:46
Кількість переглядів: 349

Незважаючи на значне потепління і покращення погодних умов, у Запорізькій області триває щоденний моніторинг за ходом опалювального сезону. Наразі підстав для його завершення немає.

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Петра Чуктурова, на сьогодні в роботі перебувають усі об'єкти, зокрема 608 котелень, опалюються 5232 житлові будинки з централізованим опаленням, а також 1010 об'єктів соціальної сфери, у тому числі 556 шкіл, 383 дитячих садка та 71 лікарня.

- На сьогодні опалювальний сезон в області триває в штатному режимі, підстав для його завершення немає. Всі об’єкти знаходяться в роботі. Питання, що виникають, вирішуються в робочому порядку, - наголосив Петро Чуктуров.

У залежності від погодних умов  кожна котельня може регулювати подачу тепла та коригувати температурний режим. Проте наразі в усіх об’єктах соціальної сфери та житлових будинках дотримується температурний режим, що становить не нижче 20 градусів тепла у житлових приміщеннях.

Нагадаємо, якщо середня температура становить 8 градусів тепла та вище протягом трьох діб, це дає  підстави для завершення опалювального сезону. Вчора середня температура була зафіксована на відмітці +7 градусів.  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень