Великобілозерська районна державна адміністрація

В Запорізькій області тривають навчання з територіальної оборони

Дата: 25.05.2017 16:47
Кількість переглядів: 439

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля на залізничній станції «Запоріжжя-2» відбулися спеціальні показові тренування з територіальної оборони Запорізької області. До участі в них були залучені підрозділи оперативно-рятувальної служби цивільного захисту м. Запоріжжя.

Процес тренувань з гасіння умовної пожежі залізничної цистерни з бензином пройшов під контролем начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олексія Лепського та начальника Штабу зони територіальної оборони Олександра Біди.

Як наголосив голова облдержадміністрації, навчання має на меті перевірити готовність кожної служби ліквідувати надзвичайні ситуації, а також взаємодію всіх підрозділів.

- Це один з видів комплексу навчань, що сьогодні тривають на території Запорізької області. Кожен напрямок має свої завдання. Наприклад, бійці ДСНС дуже вправно відпрацювали свою частину роботи і показали найголовніше: оперативність та взаємодію з усіма службами. Подібні навчання проводяться щороку. Ми готуємо територіальну оборону та взаємодію кожної служби, що несе відповідальність за життя людей, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За тактичним задумом, внаслідок підриву цистерни на залізничній станції «Запоріжжя - 2», сталася розгерметизація та спалах ємності із 40 т бензину. Ймовірно в корпусі цистерни виник кульовий отвір діаметром 20 мм, через який «витікало» паливо. В результаті умовної надзвичайної події, за задумом, постраждало 5 осіб, був пошкоджений 1 вагон з бензином. Рух транспорту через станцію «Запоріжжя – 2» припинено.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили спецавтомобілі по обидва боки від цистерни, подаючи воду на її охолодження. Після чого провели пінну атаку на осередок загоряння і наклали бандаж на місце розгерметизації для попередження подальшого витоку палива.  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень