Великобілозерська районна державна адміністрація

Цього року планується придбати мінімум 15 шкільних автобусів

Дата: 04.07.2016 14:48
Кількість переглядів: 389

На придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, для районів та об’єднаних територіальних громад області, в яких проведено оптимізацію, об’єднання чи реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів, необхідно виділити кошти за рахунок трансферту з місцевих бюджетів обласному бюджету в сумі 16800 тис. грн.

Депутати обласної ради одностайно підтримали це рішення і внесли зміни до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки.

На сьогодні в області всього налічується 169 шкільних автобусів, якими здійснюється підвіз дітей у сільській місцевості. В обласному бюджеті в цьому році передбачено виділення коштів для придбання шкільних автобусів у сумі 25850 тис. грн., у тому числі: за рахунок коштів місцевих бюджетів,  якими передбачено надання міжбюджетного трансферту обласному бюджету для закупівлі шкільних автобусів на засадах співфінансування, –  9050 тис. грн.; за рахунок залишків освітньої субвенції з  обласного бюджету в рамках реалізації Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки –  16800 тис. грн.

На сьогодні здійснюються організаційні заходи щодо закупівлі 15 шкільних автобусів. При додатковому виділенні коштів з місцевих бюджетів на умовах співфінансування кількість автобусів, що будуть придбані у 2016 році, збільшиться.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень