Великобілозерська районна державна адміністрація

До розвитку інфраструктури Запорізької області залучаються кошти Державного фонду регіонального розвитку

Дата: 18.04.2017 14:48
Кількість переглядів: 420

Під головування Віце-прем’єр міністра – Міністра  регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулось онлайн-засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Від Запорізької ОДА участь у нараді взяв перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян.

- Це наше перше засідання. Зазначу, що наразі ми маємо погані показники надходження проектів від регіонів, - зазначив Геннадій Зубко і додав, що на сьогодні є перелік областей, які ще не подали жодного проекту. – Київ, Київська область, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська та Полтавські області потрапили до цього списку. Окрім того є регіони, що мають проекти з дуже низькою якістю.

Запорізька область потрапила до переліку тих, хто своєчасно направив до Мінрегіону ряд перехідних проектів.

У минулому році на реалізацію 12 проектів області доведено кошти Державного фонду регіонального розвитку в обсязі 98,5 млн грн. Цього року роботи мають бути продовжені по 11 проектах.

- Ще на початку березня відбулось засідання регіональної комісії. За її рішенням до  Мінрегіону направлено 11 перехідних проектів, на які має бути спрямовано з Державного фонду регіонального розвитку 62,6 млн. грн. Зазначу, що в цілому доведений обсяг коштів ДФРР на поточний рік – 114,5 млн грн. Завершити до кінця цього року планується 10 перехідних проектів. Враховуючи значний обсяг робіт та технологічний процес будівництва, один проект буде завершено у 2018 році, - сказав Дмитро Давтян.

За його словами, на початку квітня завершився прийом заявок на участь у додатковому конкурсі.

- Прийом проектів проводився за напрямками: розвиток спортивної інфраструктури, енергоефективність навчальних і освітніх закладів. Найближчим часом всі проекти будуть оцінені та проекти з найвищою рейтинговою оцінкою в установленому порядку будуть надіслані до Мінрегіону, - додав перший заступник голови Запорізької ОДА.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень