Великобілозерська районна державна адміністрація

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 26.04.2016 14:50
Кількість переглядів: 553

З 04.04.2016 року вступив в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», у зв’язку з чим функції реєстрації місця проживання , або перебування особи  та зняття з реєстраційного обліку покладено на органи місцевого самоврядування відповідної території, тобто на сільські ради (далі органи реєстрації).

Мешканці Великобілозерського району з питання реєстрації, перебування та зняття з реєстрації можуть звернутися до відповідної сільської ради за місцем проживання :

Великобілозерська сільська рада - с.Велика Білозерка  вул.Центральна,125 ;

Гюнівська сільська рада -  с.Гюнівка вул.Свободи,3 ;

Новопетрівська сільська рада - с.Велика Білозерка вул.Центральеа,262 ;

Червона сільська рада - с.Велика Білозерка вул.Червонофлотська,18 ;

Трудова сільська рада-  с.Велика Білозерка вул.Радянська,12 .

Відповідно до правил реєстрації місця проживання затверджених             Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016р. №207

громадяни України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

         Ст.11 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» за реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір:

1.У разі звернення особи протягом встановленого цим Законом строку (30календарних днів) – у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати (станом на 01.04.2016  – 11,70 грн, з 1 травня –12,30 грн, з 1 грудня – 13,20 грн.).

2.У разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку  - у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати (станом на 01.04.2016 – 35,13 грн., з  1 травня –37 грн., з 1 грудня – 39,50 грн.).

3.У разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу та зараховується до місцевого бюджету за новим місцем проживання.

         Відповідно до пункту 23 правил реєстрації місця проживання затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016р. №207, якщо під час подачі документів буде встановлено, що особа звернулася для реєстрації нового місця проживання після спливу 30 календарних днів після зняття з реєстрації попереднього місця проживання або подала для реєстрації місця проживання недійсний паспорт громадянина України працівник органу реєстрації, або центру надання адміністративних послуг складає на неї  адміністративний протокол за вчинення правопорушення, визначеного у статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Батьки або інші законні представники зобов’язанні зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації народження.

Громадяни, яким виповнилось 16 років протягом місяця з дня народження повинні звернутися до органу реєстрації для отримання довідки місця реєстрації, яка потрібна для оформлення та видачі паспорта громадянина України у зв’язку з досягненням даного віку.

 

 

Відділ з питань організації діяльності

центру надання адміністративних послуг

Великобілозерської  райдержадміністрації

т.2-09-81 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень