Великобілозерська районна державна адміністрація

Завдяки безкоштовному обстеженню виявлено майже 100 випадків онкологічних захворювань на ранніх стадіях

Дата: 06.12.2016 14:51
Кількість переглядів: 467

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та  обласне об’єднання інвалідів “Союз-Чорнобиль” протягом року сприяли проведенню безкоштовного медичного обстеження більш ніж 1300 чорнобильців.

Виїзди з метою ранньої діагностики раку шкіри та м’яких тканин у райони міста Запоріжжя,  Вільнянськ, Токмак та Василівку здійснювали бригади фахівців обласного онкологічного диспансеру та онкологів клініки «Анабель». До цих населених пунктів за підтримки обласної державної адміністрації був доставлений  єдиний в Україні експертний комп’ютерний дерматоскоп  MoleMax (Австрія).

Крім цього, запорізькими онкологами вперше в Україні була  впроваджена безкоштовна дистанційна діагностика родимок, що дозволило охопити обстеженням жителів найбільш віддалених районів області.

За словами фахівців, загалом у ході дерматоскопічних, маммологічних та гінекологічних прийомів громадян виявлено 92 випадки раку та п’ять  випадків меланоми на ранніх стадіях. У 237 осіб зафіксовано небезпечні родимки - диспластичні невуси. Всі вони отримають спеціалізоване лікування у медичних закладах обласної онкологічної служби.

У наступному році заплановано проведення безкоштовного обстеження населення у Гуляйпільському, Пологівському, Оріхівському та  Якимівському районах.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень