Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці продовжують поповнювати лави контрактників

Дата: 28.02.2017 09:51
Кількість переглядів: 317

На збірному пункті обласного військового комісаріату розпочався черговий, третій у 2017 році, цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом.

Привітали майбутніх військових професіоналів командування Запорізького обласного військового комісаріату, представники громадськості та  духовенства.

 Як повідомив т.в.о. заступника військового комісара по роботі з особовим складом облвійськкомату капітан Владислав Чумак, на військову службу за контрактом відправлено ще 105  жителів м. Запоріжжя та Запорізької області до п’яти навчальних центрів Збройних Сил України.

Загалом протягом першого та другого циклу  уклали контракт  понад 190 наших земляків,  які наразі проходять навчання  у навчальних центрах Збройних Сил України для опанування військовими спеціальностями та подальшої служби  на посадах рядового, сержантського та старшинського складу в бойових частинах.

Всі кандидати  пройшли медичний огляд і за станом здоров’я визнані придатними до проходження військової служби. Також кожен із кандидатів пройшов професійно-психологічний відбір за військово-професійними та морально-психологічними якостями.

На ратну службу майбутніх військовослужбовців контрактної служби  благословив священик  УПЦ  отець Олександр.

Як зазначив капітан Владислав Чумак, для виконання поставленого завдання налагоджено спільну роботу військових комісаріатів області з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, роботу мобільних груп військкоматів, які безпосередньо на місцях взаємодіють з головами сільських та селищних рад по залученню громадян на військову службу за контрактом.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень