Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Влада регіону буде оперативно реагувати на всі виклики, спрямовані проти розвитку громад та їх людей»

Дата: 06.12.2016 14:52
Кількість переглядів: 453

Під час робочої поїздки до Оріхівського району голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад «Казка» Малотокмачанської сільради. Тут очільник регіону вручив подарунки малюкам та перевірив матеріально-технічний стан закладу.

Як пояснила завідувач дитсадка Антоніна Попович, у 2012-2013 навчальному році здійснено заміну вікон у трьох групах, проведено ремонтні роботи в усіх вікових групах, коридорах та кабінетах. У 2013-2014  замінено вікна на склопакети в усіх приміщеннях першого поверху, придбано лінолеум у кабінети, частково замінено каналізацію та зроблено свердловину для забезпечення водою дошкільного закладу. В 2014-2015  замінено котли для опалення, оновлено та відремонтовано гральні майданчики, придбано лінолеум в коридори, електром’ясорубку. В 2015-2016 н.р. придбано столики журнальні та стільчики в музичну залу, проводиться заміна вікон на склопакети на другому поверсі, частково відремонтовано туалетні приміщення, зроблено косметичний ремонт у музичній залі та кабінетах.

У рамках робочої програми Костянтин Бриль також приділив увагу всім об’єднаним територіальним громадам, які були створені в 2016 році в Оріхівському районі. Це - Комишуваська селищна, яка об’єднала вісім місцевих рад та 30 населених пунктів; Малотокмачанська ОТГ у складі двох місцевих рад та 14 населених пунктів і Таврійська сільська громади, до якої входять дві місцеві ради та три населених пункти.

Так, під час зустрічі з жителями Малотокмачанської громади очільник регіону відповів на запитання, що стосувались об’єднаної громади та виборів її голови.

- Сьогодні ми відвідали всі три новостворені громади Оріхівського району та перевірили стан освоєння бюджетних коштів, що були виділені цього року на розвиток території. Я цілком задоволений проведеною роботою. Під час спілкування з місцевими жителями можу відзначити як злободенні такі напрями: робота Держгеокадастру, проведення заходу «Врожай» та інші питання, що стосуються землі. На сьогодні для мене вже сформувалися основні завдання на 2017 рік. Це стосується проблем, які люди порушують на місцях. Можу запевнити, що влада регіону буде оперативно реагувати на всі виклики, спрямовані проти розвитку громад та їх людей, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень