Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Головна мета перевірки у перинатальному центрі – не звільнити невинних людей, а об’єктивно з’ясувати ситуацію»

Дата: 06.12.2016 14:53
Кількість переглядів: 438

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з працівниками Запорізького обласного перинатального центру.

За словами очільника регіону, головна мета зустрічі – об’єктивно з’ясувати всі подробиці скарги жительки Оріхівщини Марії Супрун.

- Цей заклад є, мабуть, найкращим на території України. Тим більше шкода чути скарги людей стосовно якості послуг, наданих у цьому закладі. Сьогодні хочу зрозуміти, що заважає фахівцям виконувати свої обов’язки належним чином. Наразі потрібно з’ясувати, чи були виправлені ті недоліки, які були виявлені комісією ще в травні поточного року. Крім цього, найближчим часом прокуратура має перевірити, як витрачаються кошти благодійного фонду, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Вікторія Клименко ознайомила присутніх зі змістом скарги, яка надійшла на адресу Костянтина Бриля. В ній було зазначено, що вночі з 24 на 25 листопада 2016 року до перинатального центру поступила Вікторія Супрун, яка попередньо виявила бажання народити дитину саме в цьому закладі і сплатила благодійний внесок у розмірі 1 800 гривень. Проте в день пологів медперсонал, як зазначено в скарзі, залишив жінку в палаті з формулюванням «народиш зранку» та відреагував тільки тоді, коли вже розпочалися перейми.        

Фахівці перинатального центру пояснили, що ніч на 25 листопада виявилась дуже напруженою, адже тоді було прийнято 18 пологів. До того ж самі роди відбулися не в коридорі, як на цьому наголошує заявниця. Крім того, сама породілля залишилась задоволена якістю наданих послуг. Тож персонал вважає, що не варто приймати рішення про догани та звільнення, адже окрім однієї з родичок породіллі, всі інші залишились задоволеними медобслуговуванням.

Після спілкування з медперсоналом Костянтин Бриль наголосив, що головна мета запланованої перевірки – не звільнити невинних людей, а об’єктивно з’ясувати ситуацію, що нині склалась у перинатальному центрі. Тож за результатами перевірки буде проведено ще одну зустріч з фахівцями медзакладу.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень