Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Проведено розширену нараду, на якій було обговорено питання щодо введення воєнного стану в Україні

Переглядів: 197

 

Під керівництвом голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко, 03 грудня 2018 року, проведено розширену нараду за участю силових структур району, представників Великобілозерської районної та сільської ради, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств та організацій району, на якій було обговорено питання щодо введення воєнного стану в Україні.

На початку засідання Ася Ярмоленко довела до відома присутніх, що 26 листопада Глава держави підписав Указ «Про введення воєнного стану в Україні» і в той же день Верховна Рада ухвалила Закон про його затвердження. Згідно з Указом № 393, воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії на 30 діб, з 28 листопада 2018 року до 28 грудня 2018 року.

Відповідний Указ підписаний також у зв’язку з небезпекою державному суверенітету та незалежності України, її територіальній цілісності та з метою створення умов для здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Президент України Петро Порошенко включив до Указу лише кілька заходів із 24, передбачених у Законі України «Про правовий режим воєнного стану». Більшість цих заходів стосуються Збройних сил України, Нацгвардії України, СБУ та МВС.

Принципова позиція Президента України зробити воєнний стан мінімально помітним для цивільного населення.

В ході засідання голова райдержадміністрації Ася Ярмоленко ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями щодо першочергових дій персоналу і посадових осіб, у разі загрози виникнення терористичного акту або диверсії.

«Всі силові структури переведені на посилений варіант несення служби, ситуація в районі стабільна та контрольована. Усі заходи, які проводяться в районі, спрямовані на підвищення рівня безпеки громадян. Ніяких заходів, що обмежуватимуть конституційні права жителів району, не впроваджуватимуться», - наголосила Ася Ярмоленко.

 

« повернутися до списку новин