Великобілозерська районна державна адміністрація

Органи юстиції та центри безоплатної правової допомоги впроваджуватимуть новітні форми співпраці

Дата: 06.12.2016 14:54
Кількість переглядів: 353

У Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області відбулося розширене засідання колегії з питань, що стосуються результатів  співпраці систем органів юстиції та безоплатної правової допомоги у напрямку ефективної взаємодії з правового інформування населення та підвищення кваліфікації суб’єктів надання безоплатної первинної правової допомоги. Було підбито  підсумки основних досягнень першого року співпраці органів юстиції з центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Начальник ГТУ юстиції у Запорізькій області Андрій Данов ознайомив присутніх з напрямами інформаційної підтримки у впровадженні реформ у Запорізькій області стосовно організації надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області Павло Наливайко під час презентації доповіді «Розвиток системи надання безоплатної правової допомоги. Результати роботи»  підбив підсумки першого року успішного співробітництва центрів з органами юстиції.

У рамках обговорення питання також було розглянуто пропозиції щодо впровадження новітніх форм співпраці та розширення співробітництва, перспективи його розвитку в Запорізькій області у напрямках взаємодії регіонального, місцевих центрів правової допомоги та органів юстиції Запорізької області, інформування населення щодо доступу до електронних сервісів Мін’юсту,  пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, підвищення кваліфікації суб’єктів надання безоплатної первинної правової допомоги.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень