Великобілозерська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Дата: 02.12.2016 14:56
Кількість переглядів: 487

                    

          Станом на 02.12.2016 року 163 сім'ї  отримали державну допомогу, згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 3724,1 тис. грн.

          Державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, виплачено 3 сім'ям на суму 20,2 тис. грн.

          Соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошове забезпечення прийомним батькам, отримало 2 сім'ї  на суму - 279,4 тис. грн.

          Виплачено другий період допомоги сім’ям з дітьми.

          Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» 76 одержувачам виплачено державну соціальну допомогу на суму 1110,0 тис. грн.

         Допомогу по догляду за інвалідами 1,2 групи, внаслідок психічного розладу, отримує 12 одержувачів на суму 216,3 тис.грн.

          Відповідно до обласної програми «Назустріч людям» виплачено грошову допомогу інваліду АТО в розмірі 1500 грн. Проводиться робота щодо організації професійної адаптації учасників АТО.

          Протягом тижня було підведено підсумки проведення конкурсу вакантної посади державного службовця категорії «Б» - начальника відділу з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації та визначено переможця, взято участь у нараді щодо організації та проведення новорічних свят.

      
 
 
 

За інформацією Управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень