Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Вітання голови райдержадміністрації Асі Ярмоленко з Днем знань

Переглядів: 339

 

Шановні учні, вчителі та батьки Великобілозерського району!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!

День знань – це по-справжньому всенародне свято. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для маленьких першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. У цей день хочемо їм побажати любити рідну мову і землю, працю і знання, успішного навчального процесу та щоб кожен наступний навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стежину у доросле життя. Дорогі одинадцятикласники! Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Зі святом вас усіх – із Днем знань!

 

 

З повагою,

голова Великобілозерської

районної державної адміністрації                                                                                    А. Ярмоленко

« повернутися до списку новин