Великобілозерська районна державна адміністрація

Дмитро Давтян: «Завдяки таким підприємствам, як «ІСКРА» розумієш, наскільки потужний наш регіон і унікальна вся країна»

Дата: 18.04.2017 14:57
Кількість переглядів: 335

Сьогодні перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Дмитро Давтян з робочим візитом відвідав КП «НВК «ІСКРА». У заході взяли участь директор підприємства Юрій Пащенко і директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов. Перебуваючи на підприємстві, посадовець ознайомився з роботою Науково-виробничого комплексу, зокрема складально-монтажного цеху №45.

КП «НВК «ІСКРА» виконує розробку та виготовлення техніки за трьома основними напрямками: радіолокаційні станції (РЛС) – розробка, виготовлення, модернізація та ремонт; сучасні потужні контрабатарейні засоби; новий для підприємства напрямок – засоби радіоелектронної боротьби.

- Завдяки таким підприємствам, як КП «НВК «ІСКРА» розумієш, наскільки потужний наш регіон і унікальна вся країна. Проте для того, аби подібні підприємства були конкурентними на світовому ринку, держава повинна надавати всебічну підтримку. Зазначу, що сьогодні «Іскра» існує завдяки експорту, – сказав Дмитро Давтян.

- Наразі на підприємстві працює понад 3000 чоловік, середня заробітна платня майже 10 000 грн. Протягом року ми плануємо зростання заробітної плати на 20%. Що стосується кадрового забезпечення, то в нас є певний дефіцит фахових спеціалістів, – зазначив директор КП «НВК «ІСКРА».

Підприємство успішно виконує державне оборонне замовлення. Разом з тим,   велика увага приділяється експорту, оскільки він є джерелом високого рівня прибутковості, що дає змогу інвестувати в розвиток виробництва.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень