Великобілозерська районна державна адміністрація

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 07.04.2017 14:58
Кількість переглядів: 309

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Протягом тижня було прийнято 7 заяв на призначення всіх видів соціальних допомог та 7 заяв для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива» протягом тижня призначено субсидію на житлово-комунальні послуги: 99 домогосподарствам на тверде паливо, а на електроопалення - 2.

Станом на 06.04.2017 року 126 сімей отримали державну допомогу, згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 1606,6 тис. грн.

Допомогу згідно з Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» отримано:

  • по догляду за дитиною до 3-х років – 19 сімей на суму 25,3 тис. грн.;
  •  допомога при народженні дитини – 267 сімей на суму 1318,5  тис. грн.;
  • у зв'язку з вагітністю і пологами – 13 одержувачів на суму 8,3 тис. грн.;
  • на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням –11 сімей на суму 150,3 тис. грн.;
  • одинокі матері – 135 одержувачів на суму 588,4  тис.грн.

Державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів виплачено 5 сім'ям на суму 12,5 тис. грн.

Соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , та грошове забезпечення прийомним батькам, отримало 2 сім'ї  на суму - 85,4 тис. грн.

Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» 75  одержувачам виплачено державну соціальну допомогу на суму 467,7  тис. грн.

Допомогу по догляду за інвалідами І,ІІ групи, внаслідок психічного розладу отримує 12 одержувачів на суму 85,4  тис.грн.

Компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам, громадянам похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду, отримали 22 одержувача на суму 15,7 тис.грн.

Виплачено щомісячну допомогу інваліду, який брав участь в антитерористичній операції відповідно до обласної програми «Назустріч людям» в сумі 500,00 грн.

Інваліду І групи, який перебуває на програмному гемодіалізі, відповідно до обласної програми «Назустріч людям», виплачено одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50% від прожиткового мінімуму в сумі 623,50 грн.

Протягом тижня проведено засідання комісії з питань матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, інвалідам та дітям- інвалідам.

 

 

За інформацією Управління


 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень