Великобілозерська районна державна адміністрація

На ринку праці області попитом користуються робочі професії

Дата: 06.06.2017 14:59
Кількість переглядів: 458

Протягом січня-квітня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 38,6 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості  області, що на 14,7% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом цього періоду  10,2 тис. безробітних знайшли роботу. З них 249 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 20 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання  одноразової допомоги по безробіттю, четверо  громадян  старше  45 років та з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО  отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 5,3 тис. безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації,  4,8 тис. безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 травня 2017 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебували 20,7 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості у Запорізькій області за станом на 1 травня становить 1028 одиниць. Найбільшим  попитом у роботодавців нині користуються  професії висококваліфікованих робітників – слюсарі, електрогазозварники, водії, кухарі, продавці, молодші медсестри, офіціанти, трактористи та інші представники робочих професій. Також  існує  попит на фахівців з високим рівнем кваліфікації – бухгалтерів з відповідним досвідом роботи та менеджерів.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень