Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

На «Агро-2017» свої доробки представлять 25 сільгосппідприємств регіону

Дата: 26.05.2017 10:01
Кількість переглядів: 426

Запорізькі сільгоспвиробники активно готуються до  участі у ХХІХ агропромисловій виставці «Агро-2017», яка відбудеться в Києві з 7 по 10 червня цього року. Заключні питання представництва аграріїв Запорізької області в цьому престижному заході обговорили учасники робочої наради, яку провела заступник директора  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина.

На виставці планується якнайповніше представити запорізьку обласну експозицію, зокрема показати кращі досягнення агропромислової галузі, презентувати роботу провідних сільгосппідприємств, а також представити агросадиби «зеленого» туризму.

Вже вирішені питання укладання договорів із забудовником виставкової площі  щодо надання послуг, пов’язаних із участю у колективній виставковій експозиції, сформовано перелік підприємств, установ та організацій, які візьмуть участь у виставці, опрацьовано питання транспортування, відправлення та зустрічі продукції, товарів та презентаційно-рекламних матеріалів до виставкового центру тощо.

На сьогодні свою діяльність планують  презентувати 25 підприємств харчової та переробної промисловості з усіх куточків Запорізького регіону.

Слід зазанчити, що у рамках виставки передбачено проведення  спеціалізованих виставкових заходів, таких як Animal’EX 2017 - спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва; IV Міжнародна спеціалізована виставка з рослинництва і агрохімії; FISHEXPO ХІ Спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства; Х Спеціалізована виставка відновлювальних джерел енергії; ЕкспоАгроТех VII Спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин; зрошувального обладнання; засобів механізації сільгоспвиробництва; продовольчого машинобудування; обладнання для тваринництва та птахівництва; кормовиробництва тощо; V Спеціалізована виставка екологічно чистих продуктів та технологій; Спеціалізована виставка техніки; ЕквісвіТ 2017 – ХIV Національна виставка конярства та кінного спорту; НТ AGRO – VI Міжнародна спеціалізована виставка автоматизації, управління GPS I GIS технологій; ІІІ Спеціалізована виставка будівництва.

Під час роботи виставки також будуть проводитися науково-практичні заходи, зокрема конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги, презентації, показ племінних коней та великої рогатої худоби.  

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень