Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Обласний бюджет допомагає об'єднаним територіальним громадам реалізувати проекти

Дата: 06.06.2017 15:02
Кількість переглядів: 362

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено перелік заходів Програми підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2017 рік.

До переліку включено конкретні проекти, які будуть реалізовані за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів, а також інших джерел.  Так, Берестівська сільська об'єднана територіальна громада здійснюватиме капітальний ремонт водопроводу;  для Веселівської селищної об'єднаної територіальної громади передбачено реконструкцію та благоустрій Центрального парку в смт Веселе та реконструкцію системи опалення в Маломихайлівській школі; Комиш-Зорянська селищна ОТГ планує придбати транспортний засіб для підвезення дітей до навчальних закладів; Преображенська сільська ОТГ здійснюватиме капітальний ремонт та заміну вуличного освітлення; Смирновська сільська ОТГ  спрямує кошти на капітальний ремонт адміністративної будівлі  сільради; Воскресенська сільська ОТГ запланувала капітальний ремонт будинків ДНЗ у с. Кінські Роздори та Воскресенка; Біленьківська сільська ОТГ здійснить капітальний ремонт стелі Будинку культури; Водянська сільська ОТГ прведе капітальний ремонт дороги у с. Водяне; Гірсівська сільська ОТГ вирішила  придбати дитячі майданчики  для сіл громади; Долинська сільська ОТГ здійснить капітальний ремонт дороги в с. Розумівка; Кам'янсько-Дніпровська міська ОТГ придбає для КП “Карат” автовишку для обслуговування електромереж; Комишуваська селищна ОТГ запланувала придбати автомобіль для Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також провести капітальний ремонт Зарічненської загальноосвітньої школи; Гуляйпільська міська ОТГ придбає автомобіль та  глибинні насоси для  КП “Комун сервіс»; Осипенківська сільська ОТГ планує капітальні ремонти в Будинку культури с. Новопетрівка та сільського клубу  с. Старопетрівка; Остриківська сільська ОТГ здійснить капітальний ремонт Остриківської загальноосвітньої школи та реконструкцію  вуличного освітлення в с. Очеретувате; Павлівська сільська ОТГ спрямує кошти на придбання трактора та снігоприбирального обладнання; Приморська міська ОТГ планує капітальний ремонт будівель фельдшерських пунктів у  сел. Подспор'є та с. Комишуватка; Таврійська сільська ОТГ запроектувала капітальний ремонт у Таврійській ЗОШ та в їдальні Юрківського НОК, а також приміщень Таврійської сільради; Чернігівська селищна ОТГ придбає мікроавтобус для пасажирських перевезень для  КП “Мрія”; Великобілозерська сільська ОТГ придбає трактор для КП «Білозерка»; Ботіївська сільська ОТГ придбає автогрейдер для комунального підприємства;

Оріхівська міська ОТГ придбає автомобіль швидкої допомоги; Малотокмачанська сільська ОТГ  здійснить заміну вікон  та дверей у Будинку культури с. Мала Токмачка, а також  капітальний ремонт ФАПу  с. Білогір’я; Широківська сільська ОТГ планує придбати мікроавтобус для пасажирських перевезень.

Загальна вартість цих проектів становить 18 703,959 тис. грн.. Із них 12 млн. грн.. профінансує обласний бюджет із розрахунку 500 тис. грн.. на кожну громаду; 5 673,959 тис. грн.. – кошти місцевих бюджетів; 1 030 тис. грн.. – за рахунок інших джерел.

 

 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень