Великобілозерська районна державна адміністрація

Про організацію роботи Великобілозерської райдержадміністрації у 2016 році

Дата: 13.01.2017 15:02
Кількість переглядів: 477

Організаційна робота, яка проводилась райдержадміністрацією у 2016 році, була спрямована на забезпечення економічного, соціального та культурного розвитку району відповідно до чинного законодавства України. Її рівень є достатнім для здійснення ефективної діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.

Всі організаційно-процедурні питання діяльності Великобілозерської райдержадміністрації регулюються її Регламентом, який затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 04.01.2012 № 5, зі змінами, внесеними  розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.04.2015 №73.

У 2016 році робота райдержадміністрації здійснювалась відповідно до планів роботи. Система планування сформована у чіткій відповідності з розділом 3 Регламенту і включає перспективне, поточне, оперативне планування та підготовку звітів про роботу райдержадміністрації за певний період, чітко вказані строки їх подання. Основні напрямки діяльності райдержадміністрації визначаються перспективним (річним) планом. Саме така форма планування вже не один рік існує у Великобілозерській райдержадміністрації. Перспективні та щоквартальні плани роботи райдержадміністрації формуються на підставі пропозицій від структурних підрозділів райдержадміністрації (за єдиною формою), погоджених з відповідними заступниками голови райдержадміністрації та, в подальшому, затверджувались розпорядженнями голови райдержадміністрації.   

Проведений аналіз показав, що квартальні та оперативні плани роботи дають змогу забезпечити чітку та злагоджену роботу райдержадміністрації, більш оперативно вирішувати нагальні питання та об’єктивно оцінювати роботу кожного структурного підрозділу. Результати виконання планів роботи відділів та секторів апарату райдержадміністрації постійно розглядається на оперативних нарадах у голови райдержадміністрації.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень