Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці перейматимуть досвід вінничан у створенні Центру надання адмінпослуг

Дата: 16.09.2016 15:03
Кількість переглядів: 371

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою у Вінниці, де зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та офісів реформ з усіх областей України.

Насамперед очільник регіону відвідав один із місцевих Центрів надання адміністративних послуг. Як повідомила начальник відділу, адміністратор Вінницького ЦНАП Олена Довбищук, перший  Центр був створений у Вінниці ще в 2007 році. З того часу  такі Центри  були створені в чотирьох районах Вінниці, а також у всіх райцентрах області. В кожному з них можна отримати до 120 найбільш затребуваних адміністративних послуг. Відвіданий заклад протягом місяця обслуговує до 24 тисяч місцевих жителів. Його унікальність полягає в тому, що в цьому ж приміщенні розташовані пенсійний фонд та міський департамент соціальної політики. В ЦНАПі працюють більше 150 фахівців.

Як прокоментував  голова Запорізької облдержадміністрації, цей Центр, створений дев’ять  років тому, є прикладом того, як потрібно надавати адмінпослуги в усій країні.

- Сьогодні ми приїхали до Вінниці, аби обмінятися досвідом з колегами з інших регіонів. Запорізька область нині активно створює Центри надання адміністративних послуг. Проте, наш обласний Центр має стати таким, як тут – з електронною чергою, кімнатою відпочинку для дітей, а найголовніше - з охопленням чималої кількості адмінпослуг, що необхідні нашим людям. Посадовці мають працювати на благо українців. Тож найближчим часом група запорізьких фахівців буде направлена сюди, аби вивчити дев’ятирічний досвід вінничан та втілити в життя в Запоріжжі всі позитивні надбання, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень