Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область стовідсотково виконала завдання по призовної кампанії «Весна-2016»

Дата: 12.09.2016 09:13
Кількість переглядів: 358

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулась нарада щодо підведення підсумків призову громадян України на строкову військову службу весною 2016 року.

Як підкреслив посадовець, також, по завданню Президента України, Запорізька область повинна виконати завдання по призову восени 2016 року. Також, за словами Едуарда Гугніна, на керівниках районах лежить персональна відповідальність за організацію та проведення призовної кампанії.

За словами заступника обласного воєнкома, начальника відділу комплектування та призову, полковника Юрія Бойко, у рамках призовної кампанії «Весна-2016» відповідно до планового завдання лави Збройних Сил України та інших військових формувань  поповнили 750 призовників із Запорізької області. Із них відправлено 261 особу до  Збройних Сил України, 240 – Національної гвардії України, 230 – Державної прикордонної служби України і 19 – Державної спеціальної служби транспорту. Завдання по призову виконано на 100%.

Восени план по призову на строкову військову службу для Запорізької області становить 620 осіб. Як наголосив Юрій Бойко, чи не вперше 60% призовників поповнять лави Нацгвардії, також 25 осіб планується направити в окремий президентський полк. Тому якість відбору призовників значно вище, аніж під час попередніх призовів. У рамках призовної кампанії «Осінь-2016» відправлення до військових частин розпочнеться з 5 жовтня і триватиме до 29 листопада 2016 року. Відправлення буде здійснюватись виключно через навчальні центри Збройних Сил України. В подальшому всі військовослужбовці,  призвані на строкову військову службу, будуть проходити службу в пунктах постійної дислокації військових частин.

Нагадаємо, строки строкової військової служби: для солдатів і матросів, які мають середню освіту - 18 місяців, для осіб, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст, магістр -  12 місяців. Ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на термін до 3-х років.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень