Великобілозерська районна державна адміністрація

Контрактна служба презентована як конкурентоспроможна в рамках «Ярмарки вакансій»

Дата: 12.09.2016 09:26
Кількість переглядів: 359

На базі обласного центру зайнятості командуванням військкомату проведено день «Ярмарок вакансій». Цей рекламно-агітаційний та інформаційно-роз’яснювальний захід проводиться з метою залучення громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості населення, для відбору кандидатами для проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського та старшинського складу.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов розповів присутнім умови вступу, порядок проходження та переваги військової служби, пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей.

На сьогодні на посади рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом прийнято  майже 2 тисячі запоріжців. Планове завдання на IIІ квартал поточного року становить 760 осіб. Зараз вже 523 чоловіка уклали контракт на проходження військової служби. 15-й цикл відправки кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів Збройних Сил України відбудеться 14–16 вересня.

Як нагадав офіцер, на військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір, медичну комісію та відповідають встановленим вимогам проходження військової служби. При цьому перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я, мають цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностям, мають високий рівень фізичної підготовки.

Після закінчення заходу 10 чоловік виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

Також дні «Ярмарок вакансій» відбулися в усіх районних центрах зайнятості населення Запорізької області.

Довідково: для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються терміни дії контракту: для осіб рядового складу – 3 роки; для осіб сержантського та старшинського складу – від 3 до 5 років; військовослужбовці, які були призвані під час мобілізації, можуть бути прийнятті на контрактну службу терміном до 6 місяців, або до закінчення особливого періоду.

Військовослужбовці отримують грошове забезпечення в розмірі: стрілець – 7тис.грн.; старший стрілець – 7 тис. 499 грн.; командир відділення – 8 тис. грн.; командир взводу – 9 тис. 500 грн.

Один раз на рік надається: матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання (на підставі відповідних підтверджуючих документів); грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки у розмірі місячного грошового забезпечення.

При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50%-місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Військовослужбовцям, які були призванні під час мобілізації і в разі їх прийняття на військову службу за контрактом,  надається одноразова грошова допомога (рядовому складу – вісім мінімальних заробітних плат (11 024 грн.), особам сержантського складу – дев’ять мінімальних заробітних плат (12 402 грн.), особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат (13 780 грн.).

Після завершення першого контракту (у тому числі 6 – ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність).

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень