Великобілозерська районна державна адміністрація

На ремонт доріг отримано додаткове фінансування

Дата: 12.09.2016 09:51
Кількість переглядів: 515

Для забезпечення безпечного проїзду автодорогами загального користування Запорізької області підрядними підприємствами за минулий тиждень ліквідовано ямковості на площі 7 980 квадратних метрів пошкодженого дорожнього покриття, в тому числі на дорогах державного значення – 702 кв.м, місцевого значення – 7 278 кв.м. Крім того, на дорогах державного значення влаштовано 8 621 кв. м. захисних шарів покриття із асфальтобетонної суміші. 

Як повідомили у Службі автомобільних доріг Запорізької області, починаючи з 25 сепня на автомобільних дорогах загального користування проводяться  роботи з влаштування захисних шарів покриття із асфальтобетонної суміші за рахунок додаткового фінансування, передбаченого розпорядженням Кабінету Міністрів України.  Роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконувало підрядне підприємство ТОВ «Бердянськстрой». Минулого тижня роботи проводилися на автомобільній дорозі державного значення  Енергодар-Василівка-Бердянськ.

Роботи з ліквідації ямковості виконували в середньому 6 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор» та 6 бригад інших залучених підрядних підприємств, а саме: ТОВ «Юк-Інвест» м. Київ, ТОВ «ТБД» м. Дніпро та ТОВ «Бердянськстрой» м. Бердянськ. Також виконано роботи з ліквідації ямковості струменевим методом за допомогою 5-ти струменевих машин типу «SAVALCO».

Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали 2 асфальтобетонних заводи: Запорізький, Мелітопольський.

Всього з початку виконання робіт ліквідовано 353 863 кв. м ямковості, в тому числі на дорогах державного значення – 179 865 кв. м, а також на дорогах місцевого значення – 173 998 кв. м.

Роботи на автомобільних дорогах тривають і шляховики докладають максимум зусиль, щоб забезпечити зручні та безпечні умови дорожнього руху. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Також Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що під час значного підвищення температури повітря на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням більше, ніж 7 т.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень