Великобілозерська районна державна адміністрація

Область отримає другий транш від Європейського банку

Дата: 12.09.2016 10:29
Кількість переглядів: 419

Відбувся семінар щодо участі територій у Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України, який фінансується Європейським інвестиційним банком. Програма охоплює всі райони та міста Запорізької області.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Володимир Тоцький (стажування), начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Артур Бойко, представники Департаменту міжнародного співробітництва та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України.

У рамках семінару були обговорені питання заповнення анкет для участі у програмі, процедури проведення тендерів, підготовки проектної документації.

Як наголосив старший експерт з розвитку Проекту ЄІБ "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України" Юрій Савко, у рамках першого траншу Запорізька область отримала 707 млн грн. на реалізацію 72 проектів. Тому як Запорізький регіон є прифронтовою зоною, куди переселилося значна кількість переселенців, гроші будуть надані на реалізацію соціальних об’єктів та об’єктів інфраструктури.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень