Великобілозерська районна державна адміністрація

Безробітним пропонують стати військовим професіоналом

Дата: 16.08.2016 09:06
Кількість переглядів: 518

У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення на військову службу за контрактом на базі обласного центру зайнятості командуванням обласного військкомату  проведено обласний «Ярмарок вакансій».

На захід було запрошено громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості населення як не працевлаштовані, для відбору кандидатами для проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу.

Представники обласного військового комісаріату поінформували присутніх про умови вступу, порядок проходження та переваги військової служби, пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей.  Було наголошено, що перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я, мають цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностями,  високий рівень фізичної підготовки. Перед учасниками заходу також  виступили представники робочих груп 53-ї та 54-ї окремих механізованих бригад, які розповіли про особливості проходження військової служби за контрактом у реаліях сьогодення.

За  даними облвійськкомату, за станом на 9 серпня цього року  на посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом прийнято  1638 жителів області, з них близько 100 жінок. Військкоматам області доведено планове завдання на третій квартал поточного року у кількості  760 осіб. Наразі понад 220 чоловік уклали контракт на проходження військової служби. 15-17 серпня 2016 року відбудеться 13 цикл  відправки до навчальних центрів Збройних Сил України.

«Ярмарки вакансій» відбулися і в районних центрах зайнятості  області, де військові комісари  провели рекламно-агітаційну роботу щодо залучення громадян на контрактну службу.

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень