Великобілозерська районна державна адміністрація

Фахівці вчаться надавати допомогу постраждалим у конфлікті

Дата: 12.09.2016 11:18
Кількість переглядів: 449

Представництвом Міжнародного медичного корпусу в Україні та Університетом Джонса Гіпсова у рамках проекту «Налагодження психосоціальної  підтримки та забезпечення психічного здоров’я в Україні» в обласному центрі відбувся одноденний семінар, присвячений зміцненню міжвідомчої системи перенаправлення з питань психічного здоров’я  та психосоціальної підтримки.

У заході взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Ігор Мещан та представники організацій, які надають послуги в сфері психосоціальної підтримки населенню, що постраждало від конфлікту в Україні. У рамках семінару було представлено результати збору інформації про існуючі організації у місті Запоріжжі, які надають послуги у сфері психосоціальної підтримки населенню, що постраждало від конфлікту в Україні, та проведено обговорення існуючих інструментів оцінки потреб бенефіціарів для здійснення якісного перенаправлення між організаціями.

Також організаторами заходу проведено презентацію схеми розподілу перенаправлень для Запоріжжя згідно  «Піраміди інтервенції», яка базується на підході багаторівневої підтримки: під час надзвичайної ситуації, в тому числі збройних конфліктів, населення зазнає різного впливу, і відповідно, потребує різних видів підтримки. За словами спеціалістів, всі рівні піраміди однаково важливі і в ідеалі повинні реалізовуватись одночасно в залежності від потреб окремої особи чи сім’ї.

Під час заходу учасники семінару працювали над основними етапами перенаправлення, моделювали ситуацію із застосуванням опитувальника оцінки психічного здоров’я, знайомилися з робочою версією форми міжвідомчого перенаправлення. Фахівці запропонували зосередитися на визначенні повних переліків послуг, які надаються зацікавленими організаціями (державними установами, громадськими, волонтерськими, неурядовими та міжвідомчими), викласти їх у паперових та електронних інформаційних матеріалах, зробити доступними широкому колу населення.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень