Великобілозерська районна державна адміністрація

Вітання голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2016 15:07
Кількість переглядів: 378 

 

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування! Це свято об’єднало цілеспрямованих людей з активною громадянською позицією, які по праву є лідерами та організаторами втілення в життя  волі українців.

Місцеве самоврядування - це реальний дієвий інструмент справжнього народовладдя, що є важливою ланкою розбудови сучасної демократичної держави та розвитку сільських, селищних і міських територіальних громад. Усі ви є тією частиною влади, яка найбільш наближена до суспільства. Саме від вас люди чекають розв’язання  своїх проблем. Проте це скоріше не привілей, а особлива відповідальність, яка вимагає щоденної копіткої роботи. Тож ваша активна громадянська позиція, професіоналізм і патріотизм гідні глибокої поваги.

Нині наша держава стала на шлях децентралізації. Реформа, проголошена Президентом України Петром Порошенком, дала можливість нашим громадам брати участь у прийнятті важливих управлінських рішень,  реалізації місцевих та державних планів розвитку регіону та всієї України. І процес децентралізації – незворотній, адже запорукою нашого розвитку має бути тісна та конструктивна співпраця всіх гілок влади з громадою.

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя й добробуту,  благополуччя вам та вашим родинам!


 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації                                                                                 Костянтин Бриль


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень